Porady o pożyczkach


SMS365

SMS365 to firma parabankowa, która zajmuje się udzielaniem pożyczek na terenie Polski. Jest to instytucja, oferująca pożyczki gotówkowe za pośrednictwem krótkiej wiadomości tekstowej SMS.

Jakie formalności?

SMS365, ze względu na specyfikę swojego działania, oferuje pożyczki, które nie wymagają obecności w siedzibie firmy. Wszystkie formalności ograniczane są więc do niezbędnego minimum. Nie ma zatem konieczności przedstawiania dokumentów poświadczających wysokość osiąganych dochodów. Nie ma też konieczności dodatkowego zabezpieczenia zaciąganej pożyczki. Trzeba jedynie posiadać rachunek bankowy w jednym z polskich banków.

By móc uzyskać środki finansowe, należy być obywatelem Polski i mieć ukończone 20 lat. Wiek pożyczkobiorcy nie może jednak przekraczać 65 roku życia. 

Jaką kwotę można pożyczyć?

Wszystko zależy od tego, który raz z rzędu zaciągasz pożyczkę za pośrednictwem SMS365. Jeśli składasz pierwszy wniosek, wówczas możesz liczyć na kwotę 200, 310 lub 620 zł. Jeśli składany przez Ciebie wniosek jest wnioskiem kolejnym, możesz otrzymać nawet 2000 zł (w przypadku ubiegania się o pożyczkę po raz piąty) pod warunkiem, że do tej pory dokonywałaś terminowych spłat.

Jak uzyskać pożyczkę?

Pieniądze od SMS365 możesz uzyskać, realizując zaledwie 3 kroki. W pierwszej kolejności musisz zarejestrować się na stronie sms365.pl. Po dokonaniu rejestracji, na podane konto bankowe należy dokonać przelewu (opłata w wysokości 0,01 zł). 

Kolejnym krokiem jest wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej SMS o określonej treści - w zależności od okresu kredytowania, który Cię interesuje. Treść powinna zawierać również informację o wysokości wnioskowanej kwoty oraz hasło podane podczas rejestracji.

Jeśli wolisz, możesz - zamiast wysłania wiadomości SMS - skontaktować się telefonicznie. 

Krok 3 to już tylko oczekiwanie na decyzję o przyznaniu pożyczki. Jeśli będzie ona pozytywna, jeszcze tego samego dnia możesz otrzymać wnioskowaną kwotę.

Jak spłacić pożyczkę?

Przede wszystkim musisz trzymać się konkretnych terminów - 15 lub 30 dni. Ważne jest, by spłacaną kwotę powiększyć o odsetki oraz prowizję i składkę ubezpieczeniową. 

Możesz także przedłużyć okres kredytowania o kolejne dni. W tym celu - jeszcze przed spłatą poprzedniego zobowiązania - należy dokonać wpłaty (zgodnie z obowiązującym cennikiem) na podany rachunek bankowy. 

Zalety SMS365

Zaciągając pożyczkę za pośrednictwem SMS365, zyskujesz:

- dodatkowe pieniądze na dowolny cel,

- ograniczenie formalności do minimum,

- okres spłaty nawet do 30 dni z możliwością przedłużenia okresu kredytowania, 

- błyskawiczna decyzja kredytowa - maksymalnie w ciągu kilku godzin,

- brak ukrytych opłat,

- pożyczka bez BIK, 

- możliwość zaciągnięcia pożyczki bez wychodzenia z domu - przez Internet,

- możliwość zaciągnięcia pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. 

Wypełnij wniosek, a pieniądze otrzymasz jeszcze dziś!  Najlepsze oferty na dziś:

Złóż wniosek
w Vivus
logo Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo! Pożyczka w 15 minut. Minimum formalności.
Złóż wniosek
w Wonga
logo Pierwsza pożyczka do 500 zł za darmo! Pożyczka w 15 minut. Minimum formalności - tylko 3 kroki.
Złóż wniosek
w Kredito
130913 750x100_drugs Image Banner 750 x 100 Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo! Pożyczka w 10 minut. Minimum formalności, gotówkę otrzymasz błyskawicznie.